Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz ViZion #43517 üzenetére

    Ez a fogyasztásos duma az egyik kedvence azoknak akik 60k-ért vettek i5-öt, nem tünt még fel? :D

    Kár belemenni, parttalan a "vita". Mégha el is jutsz valakivel odáig hogy ez éves szinten 3k huf (napi pár órával számolva), jön majd a saláta a hőtermelésről, nem mintha a K-s procikhoz nem kéne nagy hűtőt venni, a kupakolós bohóckodásról meg ne is beszéljünk ugye, plusz arról se hogy 5. napja 4.9en megy a 30k-s 8320asom és nem megy 62°C fölé játékban.

    Azért arra jóvolt hogy megnevettetett. ;] :R

    (#43523) EnterR:

    A Scythe gyári paszta MX-2-re való váltása nálam is 12-13 fokot hozott pár napja, én azt hittem elözőleg szúrtam el valamit, de ha nálad is ennyit javított az MX-2 akkor azt kell mondjam tud valamit! :C

    ViZionnek megy a virtuális HIGHFIVE.. :K

    (#43522) Bubicica:

    Jómagam decemberben váltottam le egy 955BE-t a jelenlegi 8320asra, lapot nem kellett cserélnem, a procit megúsztam olcsón, ennyi pénzért marha jó döntés volt a 8320as úgyvélem, én nagyon nem bántam meg!

    Kiválóan húzható, pedig vannak sokkal jobb hűtők is mint amiket én használok! :K

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák