Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    válasz Kroni1 #37745 üzenetére

    Meg ami még lemaradt mindegyik cég a bevétel növelésére megy ami természetes, és arra fog indulni amerre több van. Ha nem megy valami le fogják szarni és azt is aki megvette, mert az vegyen másikat ami még jobb.
    A VGA részen az NV nem nem fogja hagyni az AMD-t hogy meglépjen jöhet a mante 2.0-ával vagy amivel akar egyből ugrani fognak és ott lesz a nyakán, meg fordítva is.
    A játékfejlesztők meg nem hagynak egy teljes vásárlóbázis ami legyen NV vagy AMD veszni hagyni soha.

    Én mint PC játékos most kicsit félek és kíváncsi is vagyok mi lesz így hogy az AMD bejutott a konzolokba.
    Neki ez óriási lehetőség és ha pénz kel megéri leszarni a pc-s játékpiacot. Reméljük a jól menő VGA-k miatt ezt nem lépi meg.
    Meg az NV ott van és nem hagyja veszni mert neki ez elég fontos, az AMD meg nem fogja a kezére játszani azt, megy hogy a maradék zsugorodó (idővel kihaló) PC game tábort is átvigye a konzolra nehéz lenne (nagyon köcsög lépéseket kéne tennie).

    Ez csak ilyen saját gondolat most, nem kel figyelembe venni, ki is akartam törölni de ha már beírtam meghagyom. Lehet teljesen téves gondolatmenet. :DDD

    Az egy szálas teljesítményre akinek van 4Ghz körüli fx lemérni A cine R15.0-val egy magon mit dob?
    Nekem egy x6 van 4Ghz-en 103 pont

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák