Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim76

    aktív tag

    válasz vakond5 #24821 üzenetére

    Igazad van azokban, amit leírtál, ezek tények, az áramellátás, a randa uefi miegymás.
    Én részemről azért örülök, hogy ezek szerint szerencsésen, de kifogtam egy olyat, amivel maximálisan meg vagyok elégedve, 4-4,1-en a 3,3 alapórajelű 6100-ast szépen elviszi, így használom, sokat renderelek, konvertálok, nagyritkán játszok, de még gond nem volt vele. 4,3-4,5-ön is elketyeg (előzőleg 4,3-as teszteket is linkeltem az enyémről), de ott már nagyon melegszik. Veszek egy komolyabb cpu hűtőt még, és engem ki fog szolgálni úgy érzem (kopp-kopp-kopp :) ), és még azzal együtt is nagyon kicsi pénzből úszom meg egy hasonló teljesítményű i5 konfighoz képest.

    Giga lap van az FM1-es A6-3650 alatt a fiam gépében, amit előtte 1 évig nyúztam, azzal se volt semmi gondom - lehet, hogy azzal is kifogtam egy jót.
    ASUS általánosan jó minőséget gyárt , szinte mindenből, VGA-m volt anno, meg 2 féle noti is tőlük, mertem rájuk garit vállalni, mikor eladtam őket 1-2 év használat után, ASUS-t végképp nem értem, aki szidja, ott már user error is gyanús :) .

    There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

Új hozzászólás Aktív témák