Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lee56

    őstag

    válasz Sonny C. #11391 üzenetére

    Hát elég nagy ugrás lenne :)
    De tényleg már csak pár hónap és jönnek az mostani FX-ek utódai, ha nem nagyon sürgős akkor várj még, szerintem az árak sem lesznek nagyon elszállva, ha mégis akkor viszont max karácsonyra rendeződne a helyzet, ez már ahogy mondod lehet hosszú idő, de hát kinek mi a hosszú :)

    Trinity viszont más alapokon fekszik, oda FM2-s alaplap kell, az más tészta, de ha nem játszol talán elég lehet, bár ott maximum 4 maggal (2 modul) számolhatsz, nem tudom ez mennyire vetné vissza a termelékenységed adott alkalmazásoknál, főleg ha pl a videókódolásnál már ki lehet használni az integrált GPU erejét, viszont máshol nem tudom mennyire műxik és hogy viszonyul a Trinity 2modulja + IGP-erő, mondjuk egy natúr FX-8-ashoz (4modul-8mag) - teszt kéne már nagyon... :)

    Ha már fogyasztás, a Trnivel lehet ki is dobhatnád a VGA-d, szóval már esik is a fogyasztás :) , FX-6100 pedig 95W kategória, a régi phenomod mivel e-s valószínűleg 65-95W, szóval sokat nem nőne a max fogyi, ha nőne egyáltalán, idle fogyasztás tuti kisebb is lenne FX-el, tehát mindenképp maradhat a táp, főleg ha nincs tervben további bővítés vagy tuning.

    PS : a 2x2GB nem lenne túl kevés, videószerkesztés, CAD, és képszerkesztés mind mind ramzabáló tud lenni :)

    No Comment

Új hozzászólás Aktív témák