Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pj0tr_

    csendes tag

    Összeírom, hogy mi van a gépben.
    Ez a ház. A gyári 200as és 120as venti mellé vettem a tetejére még egy 200as CoolerMaster ventit (pont olyan mint amilyen az elejében is van)
    A CPU hűtő felfelé tolja a levegőt (AMD-re csak fel vagy le van) és a felső 200as szívóként tolja ki felül ami a prociból jön)
    Benne van ugye a freezer pro és a 6200es FX.
    Mindez egy ASrock FX990 Extreme 4es lapon.
    A BIOS-t a mérés után frissítettem a gyárilag rajta lévő 1.30 ról az 1.70-re (így legalább a BIOSban is jól működik az egér :D)
    Egy Vapor-Xes 5770es VGA van benne - nem elsősorban játékra kell
    16 GB Patriot RAM (G2es asszem), amire a marketingesek azt mondták, hogy a 990FX es chipsethez van optimalizálva :D
    Egy 600as CM Silent Pro van benne, de lefelé néz a ventije ugye szóval az nem kavar semmit.
    Az alaplap dobozában volt még a chipsetre egy opciónális mini venti, azt bekötöttem.
    Az egyetlen para az egészben, hogy nekifeszül a proci borda a chipset bordájának.
    Javasolták, hogy reszeljem meg kicsit, de pont úgy állnak a bordák, hogy irányítva van a levegőáramlás.
    Sajnos nem fedi teljesen a borda a procit, de azt mondták, hogy az nem probléma. Van még benne 2*2 TB-ios 5900es seagate és még megy bele egy 1 TBos is. A rendszer egy 128as SSD van (bár az nem hiszem, hogy túl sok meleget termelne)

    Már arra is gondoltam, hogy rosszul tettem fel a bordát? Mert nagyon gyorsan felmegy 59-60-ra, viszont 30 perc Prime95 után is 60on állt (a Core #0 persze fals 124et jelzett már)

    Max terhelésen mennyinek kellene lennie egy legalább 30 fokos szobában? Vagy nem auto-n kell hagyni a fan vezérlést?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák