Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz outsiders #7777 üzenetére

    Nekem valahogy ez volt a megérzésem. Viszont ha kicsit hallgatsz rám akkor nem a kilométert nézed mint most is kiderült, hanem állapotot. 300ekm körül is "ugyan olyan" mint 170ekm környékén ha megkapta a törődést és már egy jó adag szervizet is megspórolhatsz. Az enyémbe 260ekm van és olyan mint egy új autó. Másik hogy automata nagyon illik ehhez az autóhoz. Ha figyelve volt rá akkor semmi problémája nem lehet. A kézinél ugyan úgy zsebbenyúlós egy kettős tömegű mint itt egy 300ekm körüli esetleges felújítás ha valami gebasz lenne még is. Nekem is mindig kézijeim voltak és nagyon ódzkodtam, de olvasgattam és lemondtam a kézisek kereséséről. Most már el nem tudnám képzelni ezt az autót mással mint automatával. A geartronic tanul és igazodik hozzád, manuál módba is lehet használni de fölösleges mert jobban tudja :D Facebookos volvo csoportba is benézhetsz mert van pár eladó xc90 ahogy láttam, azok általában több törődést kaptak.

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák