Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozyk

    addikt

    válasz Bingisz #94322 üzenetére

    Nem vagyok hülye,persze hogy megvan...

    Ez történt:
    1.Töröltem a res_mods mappámat,majd ittam egy sört...
    1.b Töröltem a cache fájlokat is a c:\Users\zozyk\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\ mappából ezek után
    2.Bemásoltam 6 db modot és kipróbáltam,már hiba volt a logban...
    Ezek voltak a modok:
    ____latest xvm\
    ____J1mB0s Crosshair Mod v1.49\
    ____Köd eltávolító\
    ____Vitiris_FullTankstat_graphical&colormessage_0.9.8\
    ____vitiris_golddetector_damagepanel_0.9.8_hun_mod_zozyk\
    ____vitiris_universal_damagelog_0.9.8_mod_zozyk\

    3.Kitöröltem mindent a 0.9.8 mappából ,a python.log lerövidült,de hiba ugyanúgy van benne... :W

    /------------------------------------------------------------------------------------------\
    BigWorld worldoftanks 2.8.0 (compiled at 18:56:46 May 4 2015) starting on 06/01/15 20:44:23

    INFO: [Config] Default encoding set to utf-8
    INFO: [PY_DEBUG] BigWorld Release Client - Content Type: hd

    INFO: [PY_DEBUG] Checking ./res_mods/0.9.8: mods not found
    NOTICE: [NOTE] (scripts/common/fortified_regions.py, 211): fortified_regions.init()
    NOTICE: [NOTE] (scripts/common/clubs_settings.py, 46): clubs.init()
    NOTICE: [NOTE] (scripts/client/post_processing/__init__.py, 267): The quality = 0 was selected.
    NOTICE: [NOTE] (scripts/client/post_processing/__init__.py, 267): The quality = 3 was selected.
    NOTICE: [NOTE] (scripts/client/ConnectionManager.py, 149): User authentication method: token2
    NOTICE: [NOTE] (scripts/client/game.py, 400): [SPACE] Loading space: spaces/hangar_premium_v2
    ERROR: [ERROR] (scripts/client/gui/Scaleform/framework/entities/DAAPIModule.py, 133): Error during <gui.Scaleform.daapi.view.lobby.hangar.TankCarousel.TankCarousel object at 0x2A342A10> flash disposing
    NOTICE: [NOTE] (scripts/client/game.py, 400): [SPACE] Loading space: spaces/10_hills
    NOTICE: [NOTE] (scripts/client/game.py, 400): [SPACE] Loading space: spaces/hangar_premium_v2
    WARNING: [WARNING] (scripts/client/account_helpers/CustomFilesCache.py, 33): Method "close" takes too much time 0.213999986649
    INFO: PostProcessing.Phases.fini()
    ERROR: [ERROR] (scripts/client/gui/Scaleform/framework/entities/DAAPIModule.py, 133): Error during <gui.Scaleform.daapi.view.lobby.hangar.TankCarousel.TankCarousel object at 0x211D66F0> flash disposing

    \------------------------------------------------------------------------------------------/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák