Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz rlazol #80782 üzenetére

    Óóó hallanád élőszóban. Olyan primitívség áradt a fülhallgatómból, hogy belesajdult a fejem. Ott nem ilyen modoros és nyájas, keményen anyázik és nem hagyja szóhoz jutni az embert (nem viccelek, szabályosan nem hagy beszélni), hogy így hitesse el magával, hogy neki van igaza. Jaj meg azok a fenyegetőzések ;]

    fsbéla te meg ne hazudozz, mert állítólag (ny)elveid vannak :U

    Más.
    (#80829) MongolZ
    Blokkolós nem blokkolós témához csak annyit, hogy én már túltettem magam azon rég, hogy leálljak veszekedni cseten ha még élek (kilövés után sem szoktam btw), arra meg mindig figyelek, hogy ne nagyon tudjanak blokkolni. Pont ma volt, hogy urambocsá, húzódnék vissza FV4202-vel a spottolásból és pont mögém jött egy zöld, tehát nem tomato IS4. Az ellenféltől nem kaptam lövést, de az IS4 csak próbál eltolni, mert ő nem fog kikerülni, menjek csak ki megint. Erre seggbelő. Hagytam rá a dolgot, a hülyéje...
    Vagy mikor meglő egy lila (!) játékos, mert úgy mertem elmenni előtte a tankjával, hogy nem engedtem el és koccantunk. Aztán beírja, hogy bullshit. Eszem megáll néha az ilyeneken.
    Megfigyeléseim alapján, a zöld/kék/lila játékosok arrogánsabbak ha arról van szó, hogy ki enged el kit. Én mindig elengedem azt, akinek láthatóan keresztezném az útját, még akkor is ha sietnék a spot helyemre. Na olyankor van, hogy én és a narancs is7 is a másikra várunk, hogy induljon el :D Amúgy meg meg szoktam köszönni ha elengednek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák