Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz Diarmand #60706 üzenetére

    Na ez hosszú lesz mert megpróbálom kifejteni a gondolataimat. :) Mint írtam nekem is vannak fasza köreim,megjegyezem örülök is neki ,de minek tegyem be ide mindig a képet amikor minden harmadik hsz arról szól hogy megvan a tank ász,és überkirály a player mert megdöntötte az xp rekordoját is. :DDD Hát ettől aztán több ember az illető,rögtön induljon is az elnökválasztáson és emeltessen szobrot magának a főtéren nem?

    Az hogy én inkább a vereségeimről számolok be és adott esetben arról hogy micsoda véletlenek sorozata kellett hozzá az miért baj? Vagy csak dicsérni lehet a játékot mert különben közellenséggé válok? :DDD

    Van aki felteszi youtubra a fail dolgokat,én leírom a játék topikjába.Ma is volt már olyan kör amiről írhatnék de nem teszem csak amikor sorozatos szopás van és betelik a pohár. :DDD

    Játékot akkor lehet élvezni amikor van beleszólásod,hatással vagy a történésekre.Ilyen például a ha focizol a barátaiddal vagy éppen úgy gondolja a gép hogy na most ad egy tank ászt és bejön minden. :DDD
    Sok esetben nem mi játszunk a játékkal,hanem az játszik velünk. ;)

    Leírok egy példát hogy érthetőbb legyen. Vannak megszokott helyeim bizonyos pályákon ahol beállok KV4-el,szépen beforgatva borítékolt az acélfal mert játék végére 4-5k dmg-t pattint/elnyel a lánctalp.
    Ám időnként előfordul hogy ugyanabban szituációban egymás után 2x-er is átlőnek mint a sz@rt!Most nem szapulni akarom az rng-t de megint az van hogy ezt dobta a gép és hiába tudod hogy kezeld az adott tankod akkor is átlőnek mert át kell hogy lőjjenek,különben oda az ellenség győzelme,remélem érted mire akarok kilyukadni. :) A statokat hagyjuk mert az úgy marhaság ahogy van.Vagy felhozhatnám példának a 15-0-ás gyözelmet vagy vereséget.Most gondolj bele, ~azonos felállás mellett mégha belevesszük az emberi butaságot is hogyan lehetséges hogy 15 tank képtelen kilőni egyetlen ellenséges tankot is az egész játék folyamán?Ehhez azért kell egy bizonyos dolog (három betű helyett hívjuk inkább szerencsének) ami ekkora fölényhez segíti az egyik csapatot.Ha egy csatában benne van akkor az összesben benne van kisebb nagyobb mértékben. És itt már meg is bukott az egész elmélet miszerint nekünk mindig többségi beleszólásunk van a játék kimenetelére.És akkor még sorolhatnám a spot rendszert,a zombi tankokat,illetve egyéb olyan dolgokat amik elrontják a játék élvezhetőségét.

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák