Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz Bad Pritt #220693 üzenetére

    Igen ez érdekes, én iouxin(vagy hogy írják) streamjét néztem, amikor kijött a tank. Ment vele egy órát, síkideg volt a módok ide oda váltogatásától, majd hirtelen felindulásból eladta :DDD
    Engem nem vonz(nem mintha akarnék battlepass dolgokért fizetni). nálam phase1 lesz, nincs amcsi heavym, és ezek mindig megszivatnak ingame, úgyhogy szeretnék a f*sznak a jó végén is lenni néha :))
    futur is jó lehet, de a 4másodperces!!! újratöltés túl sok. Azért jó a skoda-tvp, mert 2v 1.8 sec alatt lő újra. Ha vissza is rakja a tracket, esélye sincs megmozdulni. 4 másodperc pont elég arra hogy javítsa és többet ne tudj rálőni.(Meg a minap beruháztam boratra, m4rev is van, nem kell francia medre legénységre reward tank.)

    Castor: jól tetted hogy kipróbáltad, tudod mi vár rád(tier8al amúgy se kell emgváltani a világot tier10 csatában). Legutóbb wowsben(hajós) volt ilyen élményem tier7-8ban, hogy engem mindenki mindenhonnan fényévekről, én meg ideális távolságról SE. Azóta nem játszottam vele. Kitartás.

    [ Szerkesztve ]

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák