Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz peterson79 #220645 üzenetére

    Szép. Én a Kranvagnnel vagyok így. Meg se akartam venni, mert mindkét Emilt gyűlöltem teljes szívemből. Csak most volt ez az akció, meg volt creditem, gondoltam akkor miért ne. Persze még csak 4 csatát mentem vele (szóval semmit nem jelent), de eddig imádom. 4394 wn8 és 100%-os winrate. Ez volt vele a második csatám:


    Annyit csaltam, hogy hagytam a csapatot meghalni a 279e ellen. Kétszer lőttem rá, mindkétszer lepattant, míg ő golddal tök simán belőtt. Mondom, akkor harcoljon ellene, aki akar. Az alig sebző wt-nek köszönhetem, hogy le tudtam hozni a végét, mert ő lőtte ki a 279-et (miközben egy full hp-s E100-zal indultak meg rám). A végén meg a t100lt-vel és az obj430-cal maradtam, és sikerült átvernem az obj-et, szóval őt kiszedtem, de persze lowroll miatt mind a három lövés kellett bele. Az lt ezután újratárazás közben támadt rám. Első lövése pattant, második bement (maradt vagy 150 hp-m), és mire harmadszor lőhetett volna, betöltöttem és kiszedtem. Szóval jó nagy mákom is volt. Szerintem tizedmásodperceken múlott.

Új hozzászólás Aktív témák