Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz peterson79 #206192 üzenetére

    Obj268-cal mentem, amikor top of tree volt. Az mekkora csalódás volt. Régen, mielőtt abbahagytam az egy brutál jó td volt. De most... Minden átlövi szemből is, és az ágyúja akkora homályokat tud lőni, hogy csak na. Plusz a mostani villámcsatákhoz lassú is. A grillét nem próbáltam még, anno a WTF volt meg, csak azt ugye kivették (pedig azzal milyen pusztítást lehetne végezni a progetto hordák között. :) Obj140-nel mentem pár kört, de annak az ágyúja sem volt az igazi, és legalább mindig ammorack-et kapott. Bónusznak még gyúlladékony is. Bár e két tulajdonsága a Pattonnak is megvan. De annak legalább fasza az ágyúja. WZ-vel is mentem párat, mert azt pont azért vettem meg, mert Skill azt mondta róla, hogy nagyon király. Én ezt annyira nem éreztem rajta. Nekem az IS7 jobban bejön a kettő közül. A nem goldozók illetve távolról lövöldözők ellen szerintem jobb az IS7 páncélja. Ha megnézed, az általam felsorolt tankok közül max. 1-1 van oldalanként. Nem véletlen, hogy mindenki a progettot, tvp-t, obj430u-t, obj277-et meg a SConquerort tolja. Plusz arty és ebr, de azok száma szerencsére limitált. Nem is értem azokat, akik e100-zal, JPZE100-zal jönnek rankedre. De az igazán hardcore user az Maus-zal nyomja. :D

    (#206194) peterson79

    Na, én pont fordítva tolom. :D 8000 feletti ingame értékelést már sikerült 8k alá letornáznom, mióta tavasszal újrakezdtem. De azért már az 1400-as wn8 nagyjából megvan, de az is 2000 felett volt, mikor abbahagytam (még picivel talán felette van most is). Azért most már kezdek belejönni, de még mindig messze nem megy úgy, mint mikor abbahagytam.
    A prémiumnak szerintem egyetlen előnye van: nem kell a credit miatt aggódni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák