Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz Clemi #81993 üzenetére

    Csak kiegészítésnek, a Térképek app egy akkora rakás kula, hogy én még ilyet nem láttam. A Here csomag 100x jobb volt az tuti. Csak hogy két dolgot említsek. A navigáció tervezésnél nem elég, hogy a helyzet megosztásába gyakorlatilag az asztali alkalmazás is belehalt, (próbáltam megosztani a OneNote-ba, és emailen is, totál csőd lett a vége) majd telefonról az sms működött, (de az meg egy weblapon megnyíló térképhez vezető link volt) az útvonal amit kitalált nem módosítható, nem áthelyezhető, ráadásul a napokban bevitt szó nélkül a szántóföldre, míg ugyanezt néhány méterért a goggle mapsnek eszébe nem jutna. Ide kapcsolódik, hogy Budapesten városon belüli tömegközlekedés útvonal tervezésnél például egyszerűen nem akarja a metrót felajánlani mint lehetséges közlekedési eszközt, helyette az érintett metró vonal feletti busz vagy villamost ajánlja csak fel. Na és tegyük bele a kalapba, hogy az autós útvonal tervezésnél csak azután lehet az útvonal opciókat megadni, miután elkészült az általa kigondolt alap útvonal. Persze ilyenkor már lehet pipálgatni a kizárásokat (Fizetős út, komp, földút stb) aztán egyszer majd ő újratervez, csak épp erről nem ad tájékoztatást, csak közli, hogy na akkor most itten mégiscsak erre fordulj.

Új hozzászólás Aktív témák