Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noddy

    senior tag

    válasz Dany007 #7427 üzenetére

    Vladi:
    Valami érdekesebbről essen már pár szó.
    Mondjuk én ezért írtam a hozzászólásom végére egy kérdést. Mitől ember az ember. A kereszténység erre elég egyértelmű válaszokat ad. Érdekes, hogy az Újszövetséget, és magát Jézust nagyon kerüljük ebben a topikban. Persze ez nem keresztény topik, hanem vallás, de a vita mindig az Ószövetségen bukik ki (zsidók nem nagyon posztolgatnak itt, kár).

    Dany007
    Én az érveidet teljesen értem és nem kell nekem újra elmondani a tízahuszonhatodikonos valószínűséggel lehetséges történetet, mert tisztában vagyok vele, itt a topikban is sokszor le volt írva, sőt néha bele olvasok az ateista topikba is, hobbim és munkám révén nekem is figyelemmel kell követnem a tudományos elméleteket. Ti a véletlenben hisztek, én Istenben és a megváltó Jézusban. És az a fantasztikus az egészben, hogy egymást soha nem tudjuk meggyőzni, csak azt tudjuk tudatosítani, hogy a másik érvei megalapozatlanok, minden csak a hiten múlik. Nekem ezzel, csak az a bajom, hogy bizonyos fontos kérdésekre nem ad választ a tudomány, de persze szerintük ezek a kérdések feleslegesek, vagy egyszerűen csak bolondságok.

    Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

Új hozzászólás Aktív témák