Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz Rawulf #43118 üzenetére

    Stadionra van pénz, meg "rejtett erőforrás integrációra" (pfejj) de arra, hogy az ilyen emlékeket megmentse az állam a külföldiektől vagy az enyészettől (Szőke Tisza) arra bezzeg nincs pénz :((( Pedig egy igazi ritkaság volt, utaztam vele még régebben, sose felejtem el.

    Most meg a fene tudja, hogy milyen ápolatlanul rohad egy telep sarkában.

    (#43119) lorcsi Adj király katonát az ajtóknál

    ácsi :) Az ország minden szegletét megjártam már, és azt kell mondjam, hogy itt a sötét Alföldön dívik leginkább ez a fajta viselkedés. Pedig azt gondolná az ember, hogy mordorban alias Borsod (azon belül is Miskolc) a legrosszabb a helyzet. Nem igaz, még a kisebbség is libasorban szállt fel tavaly nyáron az 1-es buszra a Zsolcai kapunál, sőt még a Vologdán is.
    Pécsen szintén szép sorban sorakoznak az emberek a helyközi/távolsági járatokra, Sopronról és Győrről nem is beszélve.

    Pesten a Népligetben olyan szépen meg lehet figyelni az ország viselkedését, mint sehol máshol. Az alföldi járatoknál épphogy csak össze nem veri egy mást a sok paraszt, míg a szomszédos megállókban a Veszprémbe és Zalaegerszegre igyekvők ha nem is libasorban, de kulturáltan várják a sorukat és nem tolakodnak.
    A nyírségben van még olyasmi tuskó viselkedés mint itt nálunk. A két ülésből az egyiket csomagokkal elfoglalókat, valamint a távolsági járatokra utazótáskákat és bőröndöket felcipelő marhákat (ott a csomagtartó bakker) pedig szimplán csak tisztességesen nyakon kéne kenni.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák