Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz joey04 #1411 üzenetére

    Mire fel ez a fellengzos duma? A sajat esetedet nem kellene altalanosnak venni, mint ahogy az enyemet sem. Apropo, en azert adom el picit aron alul a dolgaimat, mert nem erdekel annyira az arres, hogy hetekig hirdetgessek valamit.

    Azt meg plane nem ertem, miert akarod megmagyarazni, hogy annyira jo befektetes a GSM garancia, amikor tobb ponton is bizonytalan a biznisz es az esetleges javitas koruli ugyintezes.

    Attol, hogy neked semmi gondod nem volt meg telefonnal, nem jelenti, hogy nem is lesz. Aztan meg majd visszaterunk ra, hogy sikerult javitani 1 ev utan ingyen...

    Hol is irtam en azt, hogy amikor eladod a telefont, akkor 70k-val dragabban megy el, mint bolti garanciaval? Azt irtam, hogy ket telefon eseteben nem fogod eladni ugyanannyiert normalis esetben 2 ho bolti gari mellett a telefont, mint 14 honap gyarival. Ezen mi nem ertheto? Neha talal az ember egy balekot es megveszi aron felul, de az is egyedi eset, nem altalanos, ezert nem is irhato fel a bolti garancia es olcsobb vetalar elonyenek...

    Esz ervek ellen vitazni, meg tipikusan rad vall. Megmagyarazod azt is, amit nem lehet. Beegni meg barmikor be tud a kijelzo, nem csak az elso evben. Egyszeruen beragad valami ejjel es reggelig vilagit a kijelzo. Nem attol fugg, hogy elso evben van vagy nem. Plusz a kijelzonek nem csak beeges gondja lehet, csak egy pelda volt...

    Az meg hogy mit irtal a pinkesedesre nem erdekel, nem is olvastam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák