Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mugencivic

    tag

    válasz kengyel #3662 üzenetére

    "Igen az esti képek valóban jobbak, csak én nem fotózók este."

    Írhattam volna belteret is, ahol a fényviszonyok általában rosszabbak. Családi eseményeket (beltérben) ismét csak S7-tel érdemesebb fotózni. Viszont nappal, jó fényviszonyok mellett, kültérben (pl. kirándulás) inkább az S6-ot használnám szívesebben.

    Úgy általában véve nekem az S6 és az S7 közt nem olyan egyértelmű az S7 javára a döntés. Hiába erősebb vas, már alig érződik gyorsabbnak. Örülünk a Micro SD-nek, a vízállóságnak, a több RAM-nak, nagyobb akkunak, de vannak azért negatívumok, pl. a plusz tömeg, a vastagabb ház, a hangszóró minősége, a hátlap üvegének tapintása az elődhöz képest, a hiányzó IR, fene tudja.. ez se lett tökéletes, ez van. :)

  • #67656192

    törölt tag

    válasz kengyel #3662 üzenetére

    Teljesen igazad van. Egyetértek.
    Annyit tennék hozzá, hogy az s6 kamerája alapból 16:9 ami nekem szimpatikusabb ill azt szoktam meg. Az s7-et is 16:9 ben használom, ahogy Te is.
    Szóval annyit tennék hozzá, hogy a nappali fotók néha talán a s6-tal szebbek voltak, és részletgazdagabbak de csak ha erős napsütésben fotóztam úgy, hogy a hátam mögül érkezett a fény.
    Annyira nem bánom, hogy az s7 kamerája ilyen lett amilyen mert az említett előnyőkön túl az s6 kamerája azért sokmindenben elmarad.
    A telefon pedig tényleg rendben van, szinte mindent amit az s6-ban kifogásoltam kijavitottak. Én nagyon szeretem a jobb üzemidőt, a bővíthetőséget és szerintem jobb lett a fogása is. A kamera nem durrant akkorát mint amit az MWC-s "dzembori" után vártam de a vetélytársak között bőven jó.
    Szeretem ezt a telefont, pont a napokban majdnem leejtettem és miután szerencsés vége lett a dolognak elgondolkodtam, hogy ha kellene valami helyette akkor ujra megvenném e. Rövid gondolkodás után egyelőre azt mondom, hogy igen, még az is lehet, hogy a következő s-t kihagyom.

Új hozzászólás Aktív témák