Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozzy94

    tag

    válasz ggombai #173 üzenetére

    Amikor bejött az android nálam csak a Sony játszott....egyszerű felület, gyönyörű külső. Aztán Xperia S után gondoltam kipróbálok egy szifont, ami az 5s lett. Megtetszett, másfél évig meg is volt, az egyik legnagyobb ok amiért 6s-re váltottam az a nagy kijelző. Viszont, hogy november 14-én megvettem az Arénában már akkor is végigfutott rajtam, hogy basszus ez kegyetlen sok pénz egy ki....ott telefonért. Oké az S7 sem egy olcsóság, de mintha többet adna a gyártó, azt érzem, hogy jobban figyel rám, az igényeimre (bármilyen gyerekesen, hülyén is hangzik ez). Hatalmas akksi lett, vízálló. Fura lenne visszatérni droidra főleg, hogy az első Samsung-om lenne, de valamiért ez most már tényleg nagyon vonz. Pedig lehet összességében kicsit rosszabbul járnék, mert a 6s talán még jobb. Diktálást én ritkán használom, bár tetszetős funkció :D

    Egyik és talán egyben legnagyobb előnye az iPhone-nak az az iOS rendszer.

    " Viszont elkezdtem az utóbbi években úgy érezni hogy csak a pénzt húzzák ki a zsebemből és igazából semmit nem adnak.. " Picit én is érzem, bennem is átfutott ez. De az is bennem van, hogy 21 évesen nem kellene ezen agyalnom, örülnöm kell ami van :)

    iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

Új hozzászólás Aktív témák