Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roadhammer

    tag

    "a gyártó történetében, az ötös, habár szintén csak két osztóval rendelkezik, még a mesékben is csak mellékszereplő" Igen, tudom, nekem S5-öm van, és nagyon elfogult vagyok. De valaki magyarázza már el, hogy mi a probléma az S5-tel? FullHD-s kijelző, mai napig jó kamerája van, vízállóság ott is megvan, microSD támogatás szintén megvan, 2800-as CSERÉLHETŐ aksi van benne, még vezeték nélküli töltésre is képessé tehető extra hátlappal. Egy dolog van, ami nem a legjobb, az ujjlenyomat olvasó, és akkor mi van? Én igazság szerint használom, és bár nem olyan kényelmes ez a simogatós megoldás, működik. Egy csomó telefonban nem volt akkoriban, akkor vegyük úgy, hogy ebben sincs, ha valakinek nem tetszik. Az alján a töltő nyílás zárófedele egy pici csavar meglazítása után könnyen levehető, ha valakinek gondot okoz kinyitni töltéshez, meg egy mozdulattal visszazárni utána. Még akkor is vízálló lesz pont eléggé, az eső ellen bőven jó még úgy is. De engem ez se zavar, nekem rajta van. A műanyag hátlap egyáltalán nem csúszik, mert olyan anyagból van, és a fém-üveg házhoz képest az az előnye is megvan, hogy nem fagy rá a kezed télen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák