Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kellcucc

    aktív tag

    1 hónappal ezelőtti sztori, valószínű emlékeztek még rá. 1 hónapig vártam, hogy tudjak rendelni a T-nél egy fekete S7-et, mire végre megrendeltem és átvettem (10.12-én) egy összegben, személyesen. Ugye kibontotta előttem a kis értékesítő hölgyike, én nem vettem ki, nem lestem meg. Hazavittem, ez várt. Még pár napig pihent a szobámban visszacsomagolva, utána utaztam vidékre, így 19-én amikor itthon voltam, egyből visszavittem. Az Allee-s átvevő srác nézegette, kapargatta a sebhelyet, majd átvette. Azt mondta 30 napig ülhetnek rajta, de múlt héten olvasgattam, hogy nekik is 14 napjuk van dönteni. Közben a szerződésen az is rajta van, hogy amennyiben sérült úgy azt megtéríttetik a vevővel. Hétfőn felhívtam a 1412-t hogy mondjanak már valamit, hol tart a dolog, nem tudtak semmi konkrétat. Végül ma elutalták a pénzt (valami kötbérről is beszélt az illető, mert hogy akcióban volt a telefon, na mondom már csak az kéne, hogy vonjanak azért is le, meg ugye a hibáért). a teljes összeg megérkezett. Gondolom látta a döntéshozó emberke, hogy még a hátsó fólia sincs leszedve róla (az elsőt visszatettem úgy ahogy, kicsit gyűrötten). Ellenben most van egy QM31-es kijelzőfóliám, egy armor tokom, egy leather tokom és útban van a kameravédő üveg is, amikkel nem tudok mit csinálni. Már lassan kijön az S8, így szerintem felrakom ezeket a kiegészítőket és megvárom az S8-at, ha nem fog tetszeni élőben, akkor meg veszek egy másik S7-et (most 180, 1 hónapja 153-ért vettem a T-nél) nyomott áron, mert akkor már gyanítom a trónbitorló miatt elég szépen fog esni az ára - de inkább S8.
    Elnézéseteket kérem, ha túl hosszú lett, de inkább leírtam újra a részleteket, hogy ne kelljen visszakeresni. Továbbra is olvasgatom ezt a topikot, elég sok hasznos dolgot tudok meg az új okostelefonokról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák