Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab120

    tag

    válasz NandorHUN #32254 üzenetére

    Gari nélkül max akkor vennék s7 Edge-t (vagy bármilyen más felsőkategóriás készüléket), ha az mélyen ár alatt van (jelen esetben 100-150 között mozognak a használt árak garanciától, egyéb dolgoktól függően). Ha 80-90 környékén veszed, akkor megéri, persze mindig ott bújik a kisördög, mi van, ha letiltják, ha nem működik megfelelően (ázsiai piacra szánt). Én a helyedben keresnék egy olyat, amelyre legalább valamilyen garancia van (eredet igazolás miatt, mert a gsm-es garik legtöbb esetben egyenlőek azzal, mintha én adnám). Személy szerint csak gyári garival veszek már telót, szerintem megéri nyugodtnak lenni, mert felbukkan egy pixelhiba, beégés, alaplaphiba, töltőcsatlakozó meghibásodás, és máris súlyos tízezrekről beszélünk.

Új hozzászólás Aktív témák