Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Kasya #680 üzenetére

    amit persze megvettem ÉS mindenhová magammal viszem. életszerű dolgokról beszéltem. nyár, elmegyek egy medencés buliba, ott megörökítem a pillanatokat pancsolás közben, szikrázó napsütés, rekordot döntő fényerővel szopja az akksit a kijelző, így aztán biztos töltőért fog nyivákolni. Bárhol legyek, egy micro usb-s töltő 90%, hogy van. De ezt a hajamra kenhetem. De ahogy mondtam ez számomra nem deal breaker, annyira nem, hogy nekem egyáltalán nem szempont, hogy egy telefon BÁRMILYEN IP minősítéssel rendelkezzen, csak HA MÁR van ilyen funkció, akkor ez bizony kellemetlen tud lenni. Persze nyakatekert megoldások vannak, de ezek a megoldások kb. annyira hétköznapiak, mint az ftp szerverre csatlakozás. :)

    691: Na meg lassan 10+ év tapasztalata, hogy amikor kijön egy teszt, akkor az első napokban, nagyon várt készülékeknél az első kb. 2 hétben az összehasonlítás, véleményezés fogja kiadni a kommentek nagyobb hányadát. Ezt a leendő tulajoknak és early adoptereknek túl kell élniük valahogy, utána átalakul szakmai topikká.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák