Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nara19

    aktív tag

    válasz dionaea #12741 üzenetére

    Én egy hónapja küzdök kisebb-nagyobb megszakításokkal a géppel. Nekem ki-be kapcsolgatott, ha kiakadt. (közel 10 hónap használat után, lehet hogy tele volt minden "szeméttel").
    Újra húztam a gyári ROM-ot (köszi Bakter), de két nap múlva újra jelentkezett a probléma.
    A szeméthegyek kialakulása ellen csak néhány, sűrűn használt program került fel újra.

    E hét elején aztán ismét kezelésbe vettem: hard reset + a belső és a külső! SD kártyámat is formáztam a Slim-mel, azóta nem jelentkezett a kiakadás.

    Hibajavítás az Invitelen keresztül:
    Július elején, egy keddi napon jeleztem az Invitelnek a hibát. Pénteken felhívott egy kedves hölgy a ....gsm....szervíztől és érdeklődött, hogy probléma volna-e, ha a következő csütörtökön a futár elvinné a gépemet javításra. :((
    Én azt mondtam, hogy az a probléma, hogy 3 nap múlva jelentkezett, ezt egy bérelt eszköznél elfogadhatatlannak tartom, nemhogy a 1.5 hetet. Mivel akkor a gép működött, nem kértem a gép elszállítását.
    Mivel bérlem a gépet, ha kiderül hogy mégis hw problémája van, beviszem az Invitelhez és újratárgyaljuk a 24 hónap hűséget. :(

    Na, elég negatív voltam, pedig ez a kisgép nagyon jó és a szívemhez is nőtt az 1 év alatt.

    Ha valaki ilyen gépet szándékozik venni - az ár függvényében - ajánlani tudom.

Új hozzászólás Aktív témák