Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Csak, hogy gyarapítsam a hozzászólásaim számát ;]

    A napokban mutogattam családi fotókat rokonságnak, és közben beszélgettünk róla, hogy nem vagyok teljesen elégedett a fényképek(One X) minőségével...
    Néztem tavalyi képeket, és mondtam hogy "ááá, ezt biztosan a Fuji digit gépemmel csináltam"....Ránéztem az exif-re és kiderült hogy a Galaxy S képe :Y következő..."ez már biztos digit",,,és nem :(

    A One X képei után(közvetlenül nézve) olyan minőségbeli különbségek vannak a "vaktában ellőt" képeknél hogy félelmetes...
    Próbáltam itt taglalni, hogy lehet a One X-el is "jó" képeket csinálni, ha játszok a beállításokkal... :K
    De a telefon fényk.gép funkcióját pont nem művészkedésre használom, hanem hogy csípőből ellőjek bármit amit akarok, és emléknek megmaradjon...
    Használható, nem mondom hogy sz@rt sem ér...De annak ellenére, hogy még mindig imádom a telefont
    a személyes véleményem az, hogy pld. a "40 ezres" Galaxy S is nagyságrendekkel jobb képeket készít mint a One X... :U

    (Nem vitaindítónak szántam, csak egy egyéni vélemény volt) :R
    (A digit gép képei pedig természetesen ugyancsak nagyságrendekkel jobbak, mint a Galaxy S-é,,de akkor abban a pillanatban komolyan azt hittem Fuji-val lőtt képeket látok, akkora különbségek vannak)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák