Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Qru #26611 üzenetére

    World? Az az online? Szintén belső nézet nélkül? Zsír kenyér nélkül? :F

    dime27: Sosem csak "jár a szám", elég sok cikket olvastam a témában, persze, nyilvánvalóan nem mindet. Az ilyesféle teszteket, meg a Photoshoppal készített érdekes eredményeket kezeljük fenntartással, és ahogy HSM mondta, durván csal az új proci a turbó2-vel. Megj.: Az 56W fogyasztás (ha igaz lenne) biztosítja a hiányzó PCI-E sávokat, vagy a TC-t? :F
    Amúgy az ASRocknak ez a Fatal1ty P67-es lapja durván ott van a szeren. :C Biztosan GB-ot akarsz? Amúgy őszintén kíváncsi vagyok a tapasztalataidra! :R

    Toninho13: Jó meglátás. :K

    Cybertrone: ASUS X58 lap 52k, i950 62k, az 114k. ASUS P67 lap 37k, 2600K 85k, az 122k. Ja, olcsóbb az újdonság, nyilvánvalóan. :U (duál vs. trikit RAM 15k vs. 22k) Nem véletlenül mondtam, hogy konkurens a két platform, hiszen egy árban vannak. :R
    Hát, aki megvette az én gépemet (monitorostul, mindenestül), annak nem került túl sokba az i7 platform. :U

    BMW001: Tudod, mi a horror ár? Egy X58 lapért (bármit tud is) 95k-t elkérni.
    Én sehol nem találtam 85k alatt 2600K-t. :B Az előrendelés ált. elég jó átvágás. ;)

    Erdei88: Az elégedettséget illetően én megnéznék pár tesztet (játékokat főleg), hol van egy 6 magos Phenom akár a core i79x0 prociktól (Guru3D 2600K-tetszt). CF-re meg felejtős az AMD, ez a legszánalmasabb az egészben.

    Keldor papa: Az AMD jelenlegi teljesítményét ismerve én nem várok semmit a Bulldozertől, max egy rakás újabb, bugos meghajtót. :DDD

    OldJohnny66: :P Válts te is P4-re. ;) Stabil, megbízható.
    Miért kellene csökenniük az X58-áraknak a SB megjelenésével? :F

    HSM: P67-es lapok között nem nagyon néztél körül sztem. 25k-tól már vannak, és mint feljebb írtam, 35-40 körül már egész jók. Azt még megjegyezném a SB-dzsel kapcsolatban, hogy az X58 tech. már jóval kiforrottabb, ki tudja, milyen gyermekbetegségekkel kell majd szembesülniük az új tulajoknak. De majd legalább elmondják. :) Csak nehogy az legyen (bár nekem mindegy), mint anno a 4 mag miatt Phenom-ra váltó ismerőseimnél, hogy kapálózva váltottak vissza Core2Duo-ra (E8X00). :DDD
    Az ASRock P67 Fatal1ty-jén 16+2 fázis van, de az árát nem tudom. Nem lehet magas, a márkát ismerve.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák