Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Qru #19495 üzenetére

    Jaja, most szépen elszalad alap 725/1000Mhz-en, így is hasít vele minden maxon.... A legdurvább az volt, dirt2-ben rányomtam a 8X-os élsmítást, észre se lehetett venni, hogy lassult volna a 2X-eshez képest.... :Y
    Alapfeszen 850/1200 bármikor, ha a gyári 1,09V-ra rádobok kicsit, 1,15V-on meg 930/1200Mhz is megy frankón... :Y (és lehet tudna többet is, de még nem volt időm tesztelgetni) Sajnos a memók nem bírnak többet, nem mintha nem lennék megelégedve a sebességükkel.... :D
    Bár sajnos utóbbi esetben már nagyon megnő a melegedés, és a hangja is megjön a karinak... Alapon full halk, pedig refi...

    (#19497) Lacc88: Persze, de én refit akartam, újat vagy majdnem újat, és már kezdenek kikopni kiskerekből, mindig ez van, egy idő után pedig már csak saját motyókat kapni... Így inkább még most cseréltem, ráadásul sikerült kedvező feltételekkel egy 1 hónapos példányhoz jutni. Az igényeimnek ez a kari tökéletes, a fene tudja, milyen lesz a 68xx-es széria.... (nagyon háklis vagyok a hűtés kivitelezésre, és a kari melegedésére)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák