Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz madgie #703 üzenetére

    Fogalmazzunk úgy szerintem, hogy akinek ez a legfontosabb az életében, az össze tudja kaparni a pénzt, ha minden másról lemond mondjuk egy évre, beleértve a szabadidejét és az ismerőseit, rokonait is, mert akkor is dolgozik. Én is összeszedtem fél év alatt diákmunkából meg extra jövedelmekből egy 400D kit árát úgy, hogy közben el is tartottam magam és főiskolára is jártam, de ez alatt többet voltam éhes és álmos, mint amennyit nem. De azért a fanatizmus ne legyen már mérce...szerintem is indokolatlanul drágák a fényképezőgépek, illetve az indok az, hogy ebből az árból tudják a legnagyobb hasznot kihozni. Valahol érthető, hiszen kereskedők, de ha csak a bele fektetett költségeket és a jó megélhetésükhöz meg a fejlesztésekhez és egyéb járulékos költségek fedezéséhez szükséges hasznot nézzük, akkor semmi nem indokolja ezt az árszintet. Csak ha a világuralmi törekvéseiket is ebből kell fedezni. És úgy tűnik, ebből kell. Csak én azt nem akarom kifizetni. De nincs választásom, ha gép kell.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák