Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Dare2Live #68 üzenetére

    Kicsit el vagy tévedve azzal, hogy én mivel vagyok el boldogan...

    Van egy 10D vázam (markolattal). Van egy 28-135 IS USM, egy 70-200 F4L, egy 50 1.8 Mark I obim és egy Kenko Pro 1.4 adapterem ezekkel el vagyok boldogan és azon ritka esetekre amikor nagyobb látószögre van szükségem felrakom a kitobit amit ráfaragtam a 10D-re (tudom, szerinted ez is gáz).
    Ezek mellé van még egy 550 és egy 420-as Speedliteom is rengeteg derítővel és softboxszal, mert szeretek villantani. Manfrotto állványom amire mindezt rárakom. Távkioldóm, hogy tudjak rendesen állványról fotózni. Vaku hosszabbító kábelem és keretem, hogy ha úgy gondolom, hogy nem a vázra szeretném tenni a vakut.

    Továbbá eléggé megtetszett ez a 17-55 IS USM 2.8 obi, azt hiszem a közeljövőben be fogok egy ilyet szerezni a 40D mellé.

    Tehát nem nagyon várok tőled tanácsot arra vonatkozóan, hogy mit vegyek a 40D váz helyett, ha majd segítségre szorulok szólok neked, csak győzd kivárni.

    Nyugodtan le lehet rólam szállni mert nem hiszem, hogy olyat mondtam amivel téged megbántottalak volna (max megjegyeztem, hogy érdekes lenne, ha egy 110 ezer forintos obi nem verne el egy huszonezrest, ha ez neked bántó akkor sajnálom).

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák