Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winne

    nagyúr

    válasz k1csi #15482 üzenetére

    Köszönöm, ez mindkettőtöktől több, mint kimerítő válasz volt nekem. :R

    Természetesen nem a fél milliós kategória lesz az enyém, nem ebből élek, csak gondolkozom ehy kompaktot leváltani egy tükrösre a képminőség miatt. Ahol én használni fogom a gépet, oda sanszos, hogy bőven elég lesz egy 18-55-ös objektív is, max ha valami jó árban találok egy "messzebb látó" objektívet, akkor ez bővülhet. Apropó hogy álltok az "utángyártott" obikkal? Valami Sigmát láttam valahol egész jó árban, ha jól emlékszem a nevére, de valami olyasmi rémlik, hogy műanyag és nem üveg, ezért sokan nem hisznek az időtállásában. :F

    A vakut lehet állítani fel/le, de lehet igazad van és inkább el kellene adnom azt is és akkor szélesebb körben nézelődhetnék. A Nikonokat most nagyon sokan "promózzák", na de lehet, hogy ez csak a közelmúltban sok "médiában" megjelenő reklámnak köszönhető...

    @(#15483) *Ropi*: "Kategóriák közötti különbségekre gondolsz?"

    Igen, tulajdonképpen olyan dolgokra gondolok egy helyen összegyűjtve, hogy a kisebb számú típus miben jobb, mint a nagyobb, vagy hát melyik mit tud. Egy példa: az egyik mondjuk 720p felbontású videót tud, a másik már tudja a fullhd felbontásút is, az egyikben ilyen képstabilizátor van, a másikban meg amolyan. Ilyesmire gondolok. :)

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Új hozzászólás Aktív témák