Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz runner 125 #8977 üzenetére

    en is mindig picit hatrahuzom a motort oldalszterre rakas utan, eddig bevalt :D

    egyebkent voltam ma a pest megyei rendorok altal tartott vezetestechnikai tanfolyason, nagyon fasza volt
    mar a bemelegites 5. perceben olyanokat csinaltam, amirol elore eldontottem hogy en olyat soha :D
    aztan a motor dontogetese is nagyon jol ment, egy kis gokartpalyan rendesen alkalmaztam is a tanultakat, kiralysag :C

    csak aztan a gokartpalya egyik kanyaraban egyszer csak eltunt a hatso fekem :F
    hazafele mar valamennyit ert, szoval remelem egy kiss aldogalas utan 'megjavul', ilyenkor mi tortenik? ez az amirol mar hallottam, hogy "felforr" a fekfolyadek? vagy a betet melegedett tul?
    nem esik be a pedal, csak lenyegeben ellenallas nelkul koppanasig tudom nyomni, es nem is lassit semmit (1-2 oraval kesobb mar azert lassitott a motoron, de kozel sem annyit, mint regebben)
    mondjuk az teny, hogy hasznalatban volt a hatso fek rendesen, azon a miniatur gokartpalyan nem is lehet mashogy bevenni a kanyarokat :DDD

Új hozzászólás Aktív témák