Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    válasz runner 125 #2387 üzenetére

    pedig egyszerű :DDD
    egyszerűsítve: vettem 1 motort, törötten rendszámosa (A.r). felújítottam kapot sm szetett lett A.r.sm :D
    majd vettem egy B motort, papírok nélkül. felújítottam, megkapta A motor rendszámát (B.r)
    Majd az A motorból eladtam az sm szetett egy C rendszámos motorba (C.r) aminek a gyári futóművét beszámoltam A motorba így lett A.sm ből simán A mig C.r ből C.r.sm
    B.r eladtam.
    majd megvettem a C.r.sm et törötten. vissza raktam bele a gyári futúművét (C.r) és A motoromba aminek már nincs rendszáma, benne van a fél sm szett.

    folyamat ábrán:
    A.r + sm = A.r.sm
    A.r.sm-r =A.sm -> B+r = B.r
    A.sm-sm =A -> C.r+sm = C.r.sm
    C.r.Sm- sm/2=C.r -> a+sm/s = A+sm/2
    vagy túl pihent vagyok ?:D
    amúgy ennyiért a rendszámos rct adnám. a fél sm +ba lenne.
    de már azon gondolkodok lehet jobban járok ha szétárulom alkatrészbe. motor blokok 40 sm hátsó 40 enduro kerekek 20 papíros váz 30 karbik 15 műanyagok 2/db(van összesen 6db épp)
    lámpa 3 polisport fejidom 3 kézvédők 2 első futóművek 20 hátsó 20 a többi kilóra...
    de ez csak egy példa volt mielőtt még valaki meg akarna venni valamit (bár ha mindenre van vevő felőlem ennyiért is lehet vinni)

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák