Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz Naigen #9611 üzenetére

    Van több mint 1900 hsz abból nem tudtad leszűrni a lényeget, feltettél egy kérdést aztán meg nem válaszolt neked senki erre hőbörögsz, hogy nem válaszolnak.
    Van két kezed szád és ahogy ide is tudtál írni a fidesznek is tudsz írni/hívni.
    Most írja le mindenki, hogy igen be ment az irodába és kért igazolást és kapott egy idő múlva ki egy hét ki két hét ki egy hónap ki 3 után. Ezt írták már páran, de gondolom olyan nagy ember vagy, hogy neked mindenki ismételje meg, és jöjjön vissza a fórumba, hogy a te igényed ki legyen elégítve.
    De ott van aki árulja miért nem mész fizetsz neki és kész, minek idegesíted magad itt akkor ?

    Ha figyelemmel követted volna a topikot több emberről kiderült, hogy haszonszerzés miatt regisztrált ide a fórumra és azért, hogy a saját közvetítői pénzeit szedje be. De akkor te még nem olvastad. Ez a fórumszabályzattal ellentétes ki is lettek tiltva. De vannak még itt ilyen emberek akik egyből írnak ha kell flotta. ;)

    (#9612) nusika721
    Mivel megszólítottál, és emlegettél ezért hagy reagáljak.

    Mondták ezt itt már páran, hogy senkinek sem a regjei, de te is nem is tudom, honnan kerültél elő hirtelen, és honnan vetted, hogy én nem szeretem a dpi-t, mikor elég régóta ajánlgatom. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák