Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz justicia #850 üzenetére

    Amiket írsz továbbra is nevetséges dolgok, mert továbbra is az látszik, hogy nem olvastad el, amit írtam.

    A feljelentés viszonyában fontosak az általad idézett összegek.

    A követelendő összeg, mint azt már korábban írtam, csak a kaució részarányos összegére vonatkozik.

    Íme, amit írtam:
    A címük megtudakolása után az okozott kár (tehát itt most csak a kaució az 16napi havidíj részarányos levonása után) megtérítését kérhetjük a rendőrséig eljárás során.

    Sehol nem írtam, hogy a 3havi számla összegét is vissza lehet követelni, bár lehet, hogy a hiányos jogi ismereteid alapján ezt a következtetést vontad le.

    Ám ezen számlák összege azért fontos, mert erre lett elkövetve a hűtlen kezelés, mivel nem lett megfizetve a telenor felé.
    Ezen összeget veres Henrih-től csak a telenor követelheti, mi, a flottatagok nem, mert ezért cserébe telefonáltunk.
    De én ezzel ellentétes állítást sosem tettem, főleg mivel mindenki számára magától értetődő.

    Illetve megemlíteném azt is, hogy bár a kauciót valóban a Ptk. szabályozza, ám mivel bűncselekmény valósult meg, sikkasztás, így nem csak polgárjogi, hanem büntetőjogi vonatkozása is van az ügynek, de gondolom ezt nem kell magyaráznom egy cum laude jogásznak.

    nem is kívánom a drága időmet ilyen felesleges dolgokkal tölteni
    S lám mégis itt vagy és mondod a butábbnál butább hsz-eket.

    Azt, hogy melyik egyetemen, mennyi idő alatt és milyen minősítéssel végezted irreleváns, mivel neten keresztül bki mondhat bmit, úgy fényezi magát, ahogy akarja, mint ahogy te azt meg is tetted.

    A hsz-eid alapján viszont látszik, hogy mennyire hiányos a jogi tudásod, amin látszik, hogy még a gyakorlat sem segített.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák