Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • takcslajos1

    tag

    Sziasztok!
    Milyen flottát ajánlanátok akkor, ha keveset telefonálok (havi max. 100-120 percet), viszont sokat internetezem (havi legalább 4-5GB adatforgalom)?

    Flotta1 minimum (2032)+10GB net (1240)=3272 Ft-os 116,67 perces és 25,4 Ft-os SMS-díjas, és
    Multiflotta 1 (2286)+10GB net (1736)=4022 Ft-os 175 perces és 12,7 Ft-os SMS-díjas csomagok között vacillálok.

    Ugyanakkor előbbinél van egy 12 ezer ft-os belépési díj, utóbbibál nincs, és bár keveset telefonálok, mégis több percet beszélhetek havi 750 Ft plusz-ért, a 12 ezer ft-os belépési díj kifizetése nélkül. Ráadásul a mobilflottacentrum-féle cégről több negatív dolgot olvastam itt a topikban, amikor a hsz-ek között a cég nevére kerestem rá.

    Az említett két lehetőségen kívül van még olyan, amit érdemes fontolóra vennem? Annyi még fontos nekem, hogy az előfizetésem a saját nevemen maradjon, a szolgáltatónak fizessem a számlát, ne a flottának (mert mi van például, ha valaki nem fizet, és letiltják a számomat. Vagy ha később máshova akarnék menni, és a flotta nem/drágán akarná engedni, hogy elhordozzam a számomat.)

Új hozzászólás Aktív témák