Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dtsdexter

    csendes tag

    Na megjöttek a hiányzó alkatrészek is:
    - gyújtásalaplap (már eléggé elvolt oxidálódva)
    - gyújtótrafó (össze volt forrasztgatva)
    - Kuplungtengelyhez a szimering (ezt mikor leszedtem átnézni nem cseréltem ki)
    - Új szívócsonk (ez is már elöregedett, repedezett)
    - Új légszűrő, berúgó rúgó, benzinszűrő meg egy jó állapotú aksifedél idom (ez már nem volt meg mikor megkaptam, csak a zár maradt meg :) )

    Szóval 2.-án elkezdődik a motorikus alkatrészek össze szerelése és beállítása.
    9.-én pedig az idomok javítása, újra festése és fényezése. amíg száradnak az idomok, addig kicserélem az olajakat (első villa, első fék és hajtómű olajat.)

    Már csak az első lámpára kellene valamit kitalálnom. Azon felül, hogy már eléggé bemattult a foncsor, amúgy is gyenge a fényereje már a gyári 12 25/25 öt cseréltem 12 35/35-re igy világított kb 2 métert (Halottnak a csók). Gondolkoztam leden, de a legjobb egy projektoros lámpa átépítése lenne. Nyilván alakítani kellene a fejidomon, csak azt még az előtt mielőtt lefényezem. Nagy dilemma, nem olcsó, viszont lehet vele látni este is.

    Amint idő engedi mehet egy kis téli csapatás :) (feltéve, ha nem fejvakarás lesz, hogy "demiért" nem megy)

    Addig is boldog újévet mindenkinek :)

    [ Szerkesztve ]

    ... esküszöm, gyári főnök ;)

Új hozzászólás Aktív témák