Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaktib

    tag

    válasz Criton #23969 üzenetére

    Ez elég gáz, hogy egy új motorral úgy parázik az ember mint egy lelakott használt motorral, hogy lerobban-e vagy sem. Pedig pont ez az ok volt amiért az új mellett dönt az ember, mert nem akarja szerelgetni, javíttatni, ha nem ért hozzá. És tudja ha vigyáz rá akkor nem lesz vele gond. Nekem is ezért került a képbe ez a márka. Elolvastam a az Egü Motowell fórumot és ott azért sok elégedett ember volt, csak az tűnt fel, hogy állandóan szerelésről beszélnek. Akkor ki is alakult egy képem arról, hogy akinek robogója van az állandóan szerelgeti. Pedig én eddig csak tisztogattam. Miután lerobbant Pest határában az a Keeway amit először majdnem megvettem, rögtön miután kifizettem. Eleinte a mostani robogómnál is paráztam, hogy mikor áll meg. De most már több mint 2000 km után azért elmúlt a para. Majd beviszem a 5000 km-nél a kötelező szervizbe amit előírnak aztán jó napot. le is kopogom kop-kop :) Az elég gáz lenne ha mondjuk hazaúton megállna a robogód. Tolhatnád fel a hegyre :Y Én belementem egy szögbe és míg a gumisig eltoltam az is elég volt :O

Új hozzászólás Aktív témák