Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz den89 #220238 üzenetére

    feleségemnek Clio-ja volt, megunta, hogy a gyakorlatban még akkor sem adtak neki elsőbbséget, ha az volt. ő a munkája miatt jár be (hetente egyszer ugyan) a 9. kerületbe, és az volt az érzése, hogy a sok SUV eltapossa őt a forgalomban.
    nekem már 2014 óta SUV-om van (mind céges), anno a derekam miatt vettem és nem bántam meg a kényelmet azóta sem. minden alkalommal, amikor a CLio helyett azokat vitte el itthonról, akkor megállapította, hogy mennyivel jobban tetszik neki a magas üléspozíció, a vélt nagyobb biztonság (4 éves a fiam) meg a "road presence" amit egy fizikai paramétereit tekintve nagyobb autó ad. így a családi autó választásakor már csak SUV vonalon nézelődtünk, nekem nem kellett őt rábeszélnem. amire rá kellett beszélnem, az az, hogy egyszerű technika legyen, lehetőleg minél kevesebb időzített bombával. ezért lett a szívó benzin CX5. meg azért, mert piros autót akart :D és hát szép piros nem sok autóból van. azt csak halkan jegyzem meg, hogy nagyon éli az irigy tekinteteket az ovinál, már többször elmondta milyen jól esik neki, ha mások megdícsérik az autóját, szóval valahol titkon biztos az is játszik, hogy "mutassuk hogy tehessük"

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák