Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    Sziasztok!
    Autot akarok venni, a szempontjaim megvannak, de elvesztem a kinalatban.
    Irtam a Becsületesneppernek, de nem valaszol... :)
    Aki tud, kerem segitsen, ime a levelem egy az egyben!

    "Családapa vagyok, gondolom kérdésem nem lesz ismeretlen számára.
    A "titkos tippet" keresem, az ár/érték bajnok családit...
    Amink van jelenleg: Astra G 1.4 sedan. Egyszerűen "pakolhatatlan", ha bent van a babakocsi (majdnem mindig), az utasteret is fullra rakjuk, klímával nem megy, városban zabál, és lassan elég sok mindent kellene javítani, cserélni. Ezt lehet egy másik autóra költeném.
    Kérem segítsen!
    Amit keresek:
    - egyterű, vagy tényleg tágas kombi (szerintem egy kombi Alfa 156 pl. nem az...), szóval legyen belül/csomagtartó ügyileg (budi)nagy
    - márka/nemzet fétisem nincs (nem fujjolok a franciára, ha baja van, megjavíttatom)
    - mivel az Opel sokat eszik (pedig jelenleg műszakilag tökéletes), a fogyasztás másodlagos: ne rettegjek főúton előzéskor, és ne fulladjon le ha bekapcsolt klímával megindulok (ha beválik az autó, kap LPG-t legfeljebb)
    - mivel város-főút 50-50%, a benzinest preferálnám, és ez évi 15000km körül marad, így nagyon max. 1.9TDI talán amibe bele merek vágni
    - szeretném ha 1.2m HUF körül megállna + átírás, szervíz
    - azt a típust keresem, ami ennyiért: nem full fapad (klíma, villanyablak legalább legyen benne), tartósságáról ismert/normálisan öregszik (Mazdák tudjuk, rohadnak, még ha jók is) és van belőle egészséges kínálat (tetszik a Mondeo Mk3 2 literes benzines kombija, de ennyiert kicsi a választék, és ami van, azokkal is akad gond: rozsdás ajtók, meg a ki tudja, mikor cserélt kettőstömegű)
    - ezerféle ötletem van a Sharantól (kevés benzines van belőle, a dízelek meg lassan elporladtak) az E46 kombin (kicsi belül) át a 407-ig, (sőt USA egyterűek is megfordultak a fejemben, meg a baromi jónak mondott, de olcsóbban viszonylag ritka benyás T25 Avensis is), de valahogy elvesztem...
    Nem egyszerű, kérem adjon pár tippet, miket kezdjek el nézegetni!"

    Szoval, gozom sincs, hogy ennyi kerettel mibe vagjak bele... Tul sokfelet nezegetek, es elvesztettem a realitasom. Nem feltetlen egy konkret tipus erdekel, de nem is 25. Egeszseges 3-4-re kellene leszukiteni.

    Koszonom mindenkinek, aki segit! :R

Új hozzászólás Aktív témák