Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz rbalint88 #291088 üzenetére

    Bárki megveheti, meg lehet neki praktikus, csak nekem fura, mert se városba nem igazán való, se pályára, meg én nem tudom elképzelni, hogy egy ekkora autó többnyire nem kong az ürességtől. Ettől még nyugodtan járhat vele bárhol bármennyit, okozhat Neki örömet sőt, okozzon is hiszen azért veszi. :) Nem kekeckedés, csak magát a koncepciót én felfogásban nem látom.

    Tsebacsi
    Sose volt első autó a Z4, az se való se városba, se pályára, az szerpentinre való, 2 embernek, kevés csomaggal, no és nem is a gazdaságosságáról híres, ha csak egy autóm lenne, nem hiszem, hogy erre esne a választásom.
    Ezért írtam, ha neki ez tetszik, neki ez okoz örömet, de ettől még az nem lesz koncepcionálisan igazán jó.

    tototos
    Tesla Modell3 LongRange RWD, az spec nagyon közel van ehhez. :) - de ezt írták is
    Az elektromos autó se jó minden esetben, pályán egyértelműen elvérzik egy benzines/diesel autó mellett, mert ha nagy az akku nehéz, ha kicsi meg nem jutsz el vele nagy távra.

    Napi fogyi:
    I3 - 2 felnőtt, egy gyerek, csomagtartó tele, 20 fok fűtés
    159 km ebből kb 20 km lakott terület, többi M0/M1 110 tempomat oda-vissza
    Indulás 100%- érkezés 19% (38 km-t írt még a tippel óra, de biztos nem maradt ennyi, szerintem ma 15-20km), elhasznált energia 28 kWh
    17,5 kWh/100km

Új hozzászólás Aktív témák