Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barnam_

    nagyúr

    válasz #89309696 #187725 üzenetére

    Reggel majdnem nem indultam el... na nem azért, mert nem indult volna be a dízel Merci, hanem mert azt a nyomorult kulcsot nem tudtam elfordítani a 3 közül egyetlen zárban sem. :D Naná, hogy akkor fagy be a zár, amikor sietni kellene... szerencsére volt kéznél zár-jég-oldó, így a bejutás megoldódott és persze 1 izzításra indult is. Az másik dolog, hogy motort melegíteni nem volt idő (amúgy se fogom telefüstölni az utcát), a gázpedál fagypont alatt meg "ragadós": mikor váltásnál elveszed a lábad a gázról, nem ejti vissza azonnal a fordulatot - kuplung benyomásra meg felpörög az autó... Fújkálom az istennyilával is a gázpedál rudazatot, de valószínűleg szét kellene szedni és rendesen bezsírozni. Amikor eléri a víz a kb. 40-60°C-ot, normálisan működik már.

    A hátsóablak fűtéssel kapcsolatban pedig valószínűleg molnarpeternek lesz igaza: ma megnéztem, és újra megolvadt a biztosíték :( Szétszedni nem fogom emiatt az autót, de azt kipróbálom majd álló helyzetben, hogy mennyi idő alatt égeti ki a biztosítékot.

    Van fogyasztás is, akit érdekel: 7,19l/100km - 802km - 57,66l (országút és autópálya)

Új hozzászólás Aktív témák