Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wihar123

    aktív tag

    válasz tibor23 #20712 üzenetére

    Sziasztok!
    Valamit nem értek, ha eltévesztem az utat, akkor pár másodperc után közli az újratervezést, és a visszaforduláshoz is közli a lehetőséget. Nem hallottam olyanról, hogy a tévesztés után egy hosszabb útvonalat tűzne ki a célhoz. Még ha az autópályára szaladok is fel, a lehető leghamarabb fordít vissza. Persze más a helyzet ha valami miatt az elkerülést kell alkalmaznia, akkor bizony könnyen belevihet egy hosszabb szakaszba...Főleg, ha engedélyezve van a sys-ben a "kierőszakolt" visszafordító parancs [route]
    allow_uturn=1 Alapból a szoftver ezt a parancsot nem tartalmazza és szerintem jogosan, mert jobb az, ha magunk döntjük el a KRESZ szabályait betartva, mikor fordulunk vissza az újratervezés adta lehetőséget is alkalmazva.
    Megítélésem szerint neked a sys-ben van az említett parancs, ha kiiktatod, garantáltan nem lesz hosszabb úttervezés egy tévesztés, letérés, eltévedés miatt.

    "Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

Új hozzászólás Aktív témák