Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz krichd1 #69873 üzenetére

    Erre csak azt tudom mondani, hogy valószínűleg egyéni érzékenység, ízlés kérdése is. Persze nekem is kicsit magaskiemelősnek tűnt a fejes, de számomra még úgy is hallgatható volt. Mostanság, miután a Xonar u7-et a TC Impact Twin váltotta, ez számomra szinte teljesen el is tűnt, így mostmár megint eléggé ott van a szeren. A mélyei meg olyanok amilyenek, nekem bejönnek, de tény hogy nem teljesen ilyennek kéne lenniük. Viszont amiket azon a bizonyos hallgatózós napon meghallgattam, azok közöl áráig számomra sokkal jobbnak tűnt. Persze összességében a hangdobozos zenehallgatással nem tudja felvenni a versenyt, főleg a két fülemet összekötő egyenes mentén elhelyezkedő és felülről szemlélt színpad (legalábbis én így szemlélem) és a "kötöttség" érzése miatt sem.

    (#69871) PuMbA
    Közben figyelmesebben megfüleltem az említett Altec-em és javítani kényszerülök. Szerintem mindketten kicsit túloztunk, te a fejessel én a normális színpaddal. Valóban, ennyire közelről már nem az igazi, mert közvetlen az arcom előtt van minden, szinte belóg az orrom az előadók közé, gondolom nálad is valami ilyen lehetett. Ennek ellenére nem tartom kizártnak hogy .DLL-nek azokkal a dobozokkal és azzal az 1m-rel már sokkal jobb a tere.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák