Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    válasz Vasinger! #6365 üzenetére

    Hát ebben az árkategóriában nehéz okosat mondani. Két választás van. Vagy valami régi videoton felszerelés, de a hangminőségük szerintem elég vacak és azt fel is kéne újítani... inkább hagyjuk.

    Ozaki WR 2.2 450, ami 8.000Ft. Ez szerintem jóval szebb hangot ad, mint ad mint a jelenlegi felszerelésed. Ha ezen is szeretnél túllépni, akkor használtan 20-22 körül tudsz majd venni Tannoy F1-et és hozzá valami régi erősítőt, mondjuk NAD 3020. Mindig jó az öreg a háznál alapon. Kábellal együtt ez kijön olyan 40+1-2eFt körül. Ez alatt nagyon nincs normális hang... és akkor még nem beszéltünk a hangkártyáról.... Audigy-nek egész jó a zajszintje (nekem is ez van még két napig, de utána eladó), ezt magam is próbáltam.

    Első lépés tehát:
    Ozaki+Audigy= 11-12e Ft (Audigy-t persze elég használtan)

    Második lépés az olyan 40e Ft-tól van én úgy gondolom.

    Bármit veszel ne legyen műanyag a doboza, mert annál rosszabb nincs. Genius 5.1 home theater jó cucc nagyon, de nem érdemes, mert az Ozaki szinte tudja és 18e Ft közte a különbség. A többit meg hagyjuk meg a gyerekeknek játszótérre.... Ozakiról itt is van vélemény a fórumon.

    Szép estét!

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák