Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz andorra #58164 üzenetére

    "... ennek alapján akarod eldönteni, hogy neked mi ízlene?"

    Nem teljesen.
    Én csak konkrét receptekre szeretnék szert tenni, hogy egyáltalán el tudjak készíteni valamit.
    Az alapanyagokról már kaptam információkat, de azt hogy mit mivel kutyuljak össze, hogy elfogadható eredményt kapjak, azt nem tudom; pedig biztos sokaknak sikerült már olyat összehozni, ami nem csak nekik, hanem azoknak többségének is ízlett, akik megkóstolták.
    Ha ezeket a jól bevált recepteket megosztanák, akkor egy kezdőnek sokkal könnyebb dolga volna: Hisz tele a piac viszonylag olcsó alapanyagokkal; de a kezdőknek készített szakácskönyv nem tartalmaz az alapanyagok, a főzőkellékek ...stb leírása mellett egy konkrét készétel receptet sem.
    Sőt sokan még botrányosnak is tartják, ha valaki konkrét ételekről kérdezősködik.
    Ha valakinek nem fog ízleni, akkor majd kipróbál egy másik receptet, de legalább nem vaktában próbálkozik.

    Kicsit Más ( :) ):
    Tisztelem mások tudását de ha valamilyen okból (pl. olyanok miatt, akik nem hajlandók a saját inkvizítor felfogásukon túllépni) nem osztják meg a többiekkel, akkor azzal a többiek sokat veszítenek.
    Sajna egy ilyen forrás nemrég elapadt, pedig sokaknak, nagyon sokat segített, konkrétumokkal.
    Én a meglévő forrásokat szeretném rávenni, hogy kicsit többet regéljenek a tapasztalataikról, mert fontos lenne.
    Én nem hinném, hogy néha a más vélemény ártana. Végül mindenki úgyis saját maga dönt; de a több szerintem mindenképpen jobb volna.

    De igazatok van, befejezem, ennyi elég volt.
    Ende
    Már én is unom magam olvasni ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák