Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Festina86

    tag

    válasz #71562240 #40360 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat.

    Ezt az ökölszabályt csak azért kérdeztem, hogy valami alapján eltudjak indulni. Tapasztalat nélkül, az ár alapján lehet szerintem a legkönnyebben elindulni, hogy érdemes-e egy készülékkel tovább foglalkozni vagy nem. Ha mondjuk azt mondjátok, hogy a Vento mellé minimum egy 300ezer forintos erősítő illik, akkor nem nézegetek fölöslegesen 100ezer-res erősítőket mert úgysem tudják azt a színvonalat hozni. Ha viszont valami e fölött van annak már utána tudok olvasni illetve belinkelhetem nektek, hogy véleményezzétek, és utána letudok beszélni egy meghallgatást. Csak még nem tudom mi az a szint amitől felfelé érdemes nézelődni. Azért nem írtam eddig pénz keretet, mert ha már vettem ilyen dobozokat, akkor megfelelően szeretném kiszolgálni is. Olyat nem szeretnék venni ami nem tudja megmutatni mit is tudnak a Vento-k valójában, maximum nem hnap futok megvenni hanem spórolok még rá pár hónapot. Persze a pénzemnek nem vagyok ellensége feleslegesen nem fogok pénzt költeni olyan erősítőre amihez 10milliós dobozok illenek. Tehát a pénzkeretem annyi, amiért megfelelő eszközöket tudok rakni a dobozok mellé, maximum a vásárlási idő tolódik ki.

    andorra
    Nyílván nem fogok egy jobb erősítőt alkalmi áron kihagyni, de még azt sem tudom megítélni mi számít a hangfalaimnál színvonalasabb erősítőnek.

Új hozzászólás Aktív témák