Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz Sirandrish #9769 üzenetére

    Blizz oldalról az okozta a kaszát a 2 lapnak, hogy sok deckben szerepeltek. (Bár nem értem, hogy ez mire jó, sosem lesz egyenletes az eloszlás, mindig lesz néhány kiugró lap, de mindegy.) Az látszik, hogy Tinket teljesen ki akarták venni a játékból, és itt talán még érthető is az az indok, hogy talán többen játszanak majd meg nagyobb lapokat, mert kevésbé kell félni, hogy a 8-9 manás lényedet egy 3 manás teszi tönkre. Azt felejtik el, hogy ettől a rush még ugyanúgy virágozni fog, sőt ha sokan alakítják át a deckjüket úgy, hogy több nagy lapot tesznek bele, akkor még könnyebb lesz a rush deckekkel érvényesülni...
    Pagle-nél a felháborodást az okozza, hogy kirakod, és már azelőtt silencet kaphat, hogy esélye lenne húzni. Így lesz kinn egy 0/4-es minionod, ami kb semmire sem jó. Eddig legalább 50% volt rá, hogy húzzon 1 lapot, ami így elveszik. Mivel a legtöbb esetben 1-2 körig élt Pagle, és így 1-2x tudott húzni, ez most lemegy 0-1-re, ami nem is lenne gond, ha egy common lapról beszélnénk, nem egy legendaryról. Emellett már nerfelték az Engineert, így alig marad laphúzó lap, ami használható, azaz szerintem még inkább a random felé fog elmenni a játék, hiszen kevesebb lapból kell majd játszanod.

    Összességében szerintem a nobrain rush még kifizetődőbb lesz, mint eddig, hiszen ott nem kell nagy lénnyel foglalkozni, nem kell a laphúzással foglalkozni, csak tolni kell kifelé a kis szarokat, amiket normális deckkel még nehezebb lesz megfogni :(

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák