Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hallazeal

    tag

    Sziasztok!

    2 Hónap pihentetés után, énis visszaeső lettem. Sok dustomba került a visszatérés, de viszonylag most tetszik a játék, egy-két kivételtől eltekintve. De mivel ezeket már szóba hozta más is, így nem ismétlem el.
    Szóval akit érdekel, annak most tudok ajánlani egy Kontroll Paladin paklit, YelloRambo kreálta, és szerintem baromi jól sikerült neki, eddig 6-0 a Druidok ellen ez a pakli. Sőt nagyjából, 10-12 meccset játszottam vele és simán lehozható volt vele az összes, az hozzátartozik hogy Rank10 környékén játszom most, ami azt jelenti, hogy máshol talán nembiztos hogy ilyen jól teljesít. De aki szereti a Kontroll paklikat az tegyen egy próbát vele.

    Íme:
    ### Con-Troll
    # Class: Paladin
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 1x (2) Acidic Swamp Ooze
    # 1x (2) Dark Conviction
    # 2x (2) Doomsayer
    # 2x (2) Equality
    # 2x (2) Wild Pyromancer
    # 2x (3) Aldor Peacekeeper
    # 2x (3) Coldlight Oracle
    # 2x (3) Stonehill Defender
    # 2x (4) Consecration
    # 1x (4) Spellbreaker
    # 2x (4) Truesilver Champion
    # 1x (5) Elise the Trailblazer
    # 1x (6) Ivory Knight
    # 1x (6) Skulking Geist
    # 2x (6) Spikeridged Steed
    # 1x (6) Sunkeeper Tarim
    # 1x (8) Primordial Drake
    # 1x (8) Ragnaros, Lightlord
    # 1x (8) The Lich King
    # 1x (8) Tirion Fordring
    # 1x (9) Uther of the Ebon Blade
    #
    AAECAYsWDPIF+gaKB+auAo+0ArnBAsnHAs/HAuXLAqDOAsLOAo7TAgmKAdwD9AXPBvYH+AePCZvCAojHAgA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

Új hozzászólás Aktív témák