Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz tomazin #64037 üzenetére

    Ha úgy értetted a gondolatébresztőt, hogy téged elgondolkoztatott, akkor sorry, nem szóltam. Én azt értettem bele, hogy "érdemes elgondolkozni (általánosságban, mindenkinek), hogy jobb inkább abbahagyni a játékot".

    voyager4.4
    Már az első paklinak sincsen semmilyen hasznossága, az egész HS kizárólag szórakoztatási cikk. A példád teljesen rossz, 100 üveg kólát azért nem veszel meg, mert ha napi 2 liter kólát iszol, akkor semmi eltérést nem fogsz tapasztalni ha egyszerre 10 üveg kólát veszel, vagy ha egyszerre százat. HS pakli vásárlást akkor már inkább gyűjtőszenvedélyekhez kéne hasonlítani, ahol pl. valaki megelégszik azzal, ha csak az összes újonnan kijött "sima" bélyeget szerzi meg (értsd: meta szempontjából fontos lapok megvannak), de valaki akkor érzi jól magát, ha az összes exkluzív gyűjtői kiadás is meg van neki (értsd: az összes lap meg van).
    tl;dr: HS pakk nem fogyasztási cikk.

    DaveNo1
    "A tények leírása szerintem nem minősül fikázásnak, legalább is az én kultúrkörnyezetemben."
    Erről egy régi WoW-os mondás jut eszembe, miszerint "A warrior nem sír csak tényeket közöl" :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák