Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz h3lios #61819 üzenetére

    Én meg nem bírtam magammal és 4440 dustot elbetyárkodtam. Gondoltam ideje a nálam leghányatottabb sorsú kasztot, a Warlockot is húzni kicsit.

    Legyárottam a harmadik Tri-Class legót, Kazakust, mert jónak tűnt (amúgy az is) és kellett. Dirty Ratem, se volt még (atyaég, ez mekkora lap), valamint Twisting Nether, Doomsayer se és Blastcrystal Potion is kellett. Mivel netdeck az alapja (nincs Mountain Giantom meg Twilight Drake-em, bár utóbbi lenne a legkevesebb), tudtam olvasgatni pár taktikát és tényleg eszembe nem jutott volna egy Doomsayerre kirakni a Dirty Ratet Reno mirrorban. Sőt, egy renolock Turn 8 rakta ki az üres boardra, stílszerűen coin+Brann+Kazakus+Dirty Rat kombót el is toltam, ő neki meg kiszedte a kezéből Jarraxxust és Renot :Y

    Jaigen, a maradék 1600 dust az egyik legmenőbb legendary-ba lett befektetve. Ladderen eddig 2 mirrort kivéve csak pirate deckek jöttek, valamint egy renodin - tök furcsa volt ellene játszani, hiába futtatok én is egyet.

    Ezt a menetet 2HP-ról hoztam vissza, pirate rogue ellen, Dirty Rat Leeroyt szedte ki a kezéből és pont volt 2 impem :N

    Ez meg magáért beszél, Jarraxxus után ment a concede - de nagyon remegett a léc :Y

    Eddigi mérleg:
    Pirate warrior 4 - 3
    Pirate rogue 3 - 1
    Shaman 2 - 3
    Mirror 2 - 2
    Zoolock 1 - 0
    Jade druid 0 - 1
    Renodin 1 - 0

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák