Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Nagyon király ez a N'zoth pala, most volt egy fél órás meccsem 1 midrange shaman ellen, de gyakorlatilag szerencsétlent hülyére vertem.

    Nem maradtak a végére removaljai én pedig okosan tudtam spórolni, mert maradt 1 pyro 1 EQ és 2 consec.
    A 2 hexet elhasználta Cairne-re és Ragnarosra (a gay verzióra). A végén szilvit csak leütni tudta, szóval N'zoth visszahozta volna a végén. Kicsit para lett az endgame, mert Ala'kir + Flame T. totem elég sok burst kézből, de szerencsére le kellett ütni 1 Tiriont. Aztán a teli boardjára ment 2 consec, onnan pedig már nem volt hova tovább, mert elfogyott a paklija. Nekem még volt hátra normál ragnaros + N'zoth kézben csücsült végig.

    Illetve ha kell volt még 1 teljes board clearem + egy forbidden healing 20 HP újratöltésként. Ooze-t sem kellett elhasználni, mert nem volt neki doomhammerje.

    Eszméletlen jó a pakli, ha valaki nem bánja, hogy minden meccse fél óra. Az attack csökkentés + kodo kombo pedig gusztustalan és van 1 csomó aktivátor neki. Eadric szintén Value lap, mert 1 teljes boardot semlegesíthet.

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák